Archiwum: styczeń 2024

2024-01-03

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym pt. „Moja wizja Narnii” czyli jak uczeń widzi świat stworzony przez C. S. Levisa.

2024-01-09

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym "Mój Pałac Marzeń".

2024-01-17

10 szkół w Polsce w tym 9 rybnickich placówek oświatowych otrzymało granty z programów Seed Programs International oraz Resiliency Gardens, na założenie i uprawę przyszkolnych ogródków.

Nasza Szkoła również weżmie udział w tych programach w wyniku których przy budynku na ul. Śląskiej 14 powstanie przyszkolny ogródek edukacyjny.

2024-01-18

16 stycznia uczniowie klas I-III bawili się na długo wyczekiwanym baliku karnawałowym.

2024-01-18

Jak co roku dzieci świetlicowe, pod kierunkiem p. Beaty Szczerbowskiej i p. Katarzyny Baranek, wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na "Kartkę Bożonarodzeniową lub Noworoczną", organizowanym przez ZSP nr 11 w Gliwicach.

2024-01-25

W naszej szkole 18 stycznia 2024 roku odbył się  konkurs grania kolęd na fletach prostych.

Pani Joanna Sobik organizuje ten konkurs od dwudziestu lat, więc tegoroczna impreza była wyjątkowa – jubileuszowa.

Wzięło w niej udział 17 uczniów grających na fletach prostych z klas 3-7.

2024-01-30

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice,

Rozpoczeły się wyczekwiane z utęsknieniem ferie zimowe - czas beztroskich zabaw nie tylko na śniegu. Aby cało i zdrowo wrócić do szkoły warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na stoku narciarskim, podwórku na osiedlu, lodowisku, lesie, wszędzie tam, gdzie będziecie...