Po dwuletniej covidowej przerwie Szkolne Radio 3GIT znowu nadaje!

Mamy nowy zespół dziennikarzy, reporterów, spikerów i techników. Działamy aktywnie i wszędzie nas pełno. Opowiadamy w audycjach o tym, co w szkole słychać. Zbieramy na bieżąco informacje, opisujemy wydarzenia i ciekawe inicjatywy, które mają miejsce w SP35 i raz na 2 tygodnie przedstawiamy je w formie audycji radiowej.

Kliknijcie w linki, posłuchajcie o sukcesach uczniów i poznacie nas bliżej. Czasami usłyszycie w programie wywiady z uczniami i nauczycielami, reportaże i relacje z działań w szkole i nie tylko. Każda audycja jest emitowana we wtorki na godzinie wychowawczej, a następnie umieszczana tutaj na szkolnej stronie i oficjalnym szkolnym facebooku.

Nasze studio przeszło ostatnio gruntowną modernizację! Mamy nowy sprzęt, dzięki któremu jakość cyklicznych audycji będzie na niespotykanym wcześniej, nieziemskim poziomie. Zapraszamy wszystkich wraz z rodzinami i znajomymi do słuchania nas regularnie!

Do usłyszenia w szkolnym eterze!

Zespół redakcyjny Szkolnego Radia 3GIT

Audycje archiwalne radia 3GIT: