Konkurs plastyczny "Mój Pałac Marzeń"

2024-01-09

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym "Mój Pałac Marzeń".

„Mój Pałac Marzeń”- praca indywidualna, format A-4 (kartka z bloku), dowolna technika płaska (rysowanie, malowanie, wyklejanie), termin oddania pracy- 24 stycznia 2024 r. (czwartek).

Prace należy oddać do świetlicy wraz z podpisana zgodą, którą można odebrać w świetlicy (budynek nr 2) lub na portierni (budynek nr 1)a przedszkolaki w świetlicy lub szatni przedszkola .

Wizerunek pałacu można (ale nie trzeba) wzorować na bazie powstałego w Gorlicach Historycznego Parku Rozrywki.

Każdy uczestnik konkursu ma szansę wygrania w konkursie szkolnym, a także otrzyma dyplom oraz darmowy bilet wstępu do muzeum.

Nagrodą główną organizatora jest bezpłatny bilet dla całej klasy (grupy) do Historycznego Parku Rozrywki połączony z warsztatami robienia ciasteczek oraz obiadem w Pałacu.