KLASA 4B

Imię - Piotrek

Pseudonim w projekcie - Słońce

Klasa - 1b

Ulubiony kolega/koleżanka naszego kosmicznego adepta to Alan, Piotrek, Julia, Klaudia. Lubi chodzić do szkoły, a wakacje chciałby spędzić w Turcji bo tam jest ładnie. Na ekstremalną wycieczkę górską zabrałby tatę, ponieważ ten by mu pomagał. Ulubiona bajka Piotrka to Spongebob i minionki. Jego superbohaterem są tata, mama, babcia i dziadek.

Filmik Piotrka

Imię - Paulina

Pseudonim w projekcie - Rakieta

Klasa - 1b

Ulubiony kolor Pauliny to granatowy, ponieważ kojarzy się jej z ciemną wodą. Paulina ma psa "Łajkę", ale gdyby miała mieć następne zwierzę byłby to kot. Gdyby zaś mogła polecieć na inną planetę z jedną osobą to byłby to jej brat, ponieważ go kocha. Jej ulubioną zabawką są klocki z których buduje wieże, a to pozwala się jej odstresować. W szkole chiała by się uczyć języka polskiego i angielskiego.

Filmik Pauliny

Imię - Klaudia

Pseudonim w projekcie - Mars

Klasa - 1b

Klaudia lubi podróżować z mamą i bratem. Jej ulubiony superbohater to Batman. Średnio lubi czytać książki, ale lubi bawić się ze swoim psem. Klaudia wprawdzie nie wie jeszcze dlaczego Ziemia jest okrągła ale tego dowie sie  projekcie "Kosmiczni adepci" w którym również przy okazji chciałaby zbadać kości dinozaurów.

Filmik Klaudii

Imię - Bartek

Pseudonim w projekcie - Księżyc

Klasa - 1b

W szkole Bartek siedzi w ławce z Danielem. Jak sam powiedział lubi się trochę uczyć. Jego ulubiony przedmiot to wychowanie fizyczne, gdzie podoba mu się bieganie. Wakacje chciałby spędzić z bratem, najlepiej w Chorwacji. O tym dlaczego wybuchają wulkany dowie się w szkole, być może w naszym projekcie. Zdaniem Bartka "Kosmiczni adepci" to "zieloni", z czym jak najbardziej się zgadzamy.

Filmik Bartka

Imię - Piotrek

Pseudonim w projekcie - Wirus

Klasa - 1b

W szkole Piotrek woli liczyć niż pisać. Jego przyjaciele to Mati i Kuba. Postawiony przed wyborem gdzie spędzić wakacje, w górach czy nad morzem, wybiera fale morskie i plażowanie. Piotrek jeszcze nie wie dlaczego tęcza ma 7 kolorów choć jego ulubionym kolorem jest zielony. Nasz adept bardzo dobrze wie, że bez problemu na Księżyc możemy polecieć rakietą. Jego pseudonim w projekcie to "Wirus" a to dlatego, że "wirus są fajne". W domu ma mikroskop, bo co to za wirusolog bez tego narzędzia.

Filmik Piotrka

Imię - Amelia

Pseudonim w projekcie - Kosmos

Klasa - 1b

Amelia ponad Pepsi stawia Cole, choć wie że jest ona zrobiona z cukru. Mieszka z rodzicami i z bratem, a w wolnej chwili wychodzi na podwórko pobawić się z koleżankami lub bratem. Gdyby wygrała dużo pieniędzy to jeszcze nie wie na co by je wydała. Według Amelki w nocy jest ciemno bo wszyscy śpią, z czym jak najbardziej się zgadzamy. Z projektu "Kosmiczni adepci" na pewno dowie sie co znajduje się w kosmosie.

Filmik Amelki

Imię - Mateusz

Pseudonim w projekcie - Jowisz

Klasa - 1b

Mateusz ma mlodsze rodzeństwo. W szkole lubi jeść. Nie ma zielonego pojęcia dlaczego jesienią liście robią się czerwone i żółte choć jego ulubioneym kolorem jest własnie zielony. Nie wie jaka będzie jego rola w projekcie "Kosmiczni adepci", choć na dobry początek już coś wie - rakietą można polecieć w kosmos.

Filmik Mateusza

Imię - Daniel

Pseudonim w projekcie - Pierścień

Klasa - 1b

Daniela do szkoły przyprowadza mama. Nasz adept chciałby zostać w przyszłości piłkarzem jak Lewandowskim, dlatego też w szkole poza nauką lubi sobie coś zjeść. Najbardziej boi się duchów i choć nie wie skąd się biorą huragany to cieszy się że bierze udział w projekcie "Kosmiczni adepci". Jako uczestnik projektu chciałby się czegoś dowiedzieć o pierścieniach i kosmitach.

Filmik Daniela

Imię - Bartłomiej

Pseudonim w projekcie - Kosmonauta

Klasa - 1b

Bartłomiej ogląda Youtuberów na popoularnym serwisie. Lubi grać w gry komputerowe, zwłaszcza w Minecrafta, ponieważ tego typu gry rozwijają umysł. Choć Bartek nie wie jeszcze jak dałby swojemu psu na imię czy też dlaczego ludziom rosną włosy, to z kolei doskonale wie, co ludziom jest potrzebne do zycia - miłość. W kosmos Bartłomiej chciałby polecieć z całą rodziną. Zadniem Bartka "Kosmiczni adepci" to osoby które zwiedzają kosmos.

Filmik Bartłomieja

Imię - Alan