2023-10-18

5 października był ostatnim dniem naszej współpracy projektowej.

Rano ostatnie zakupy, pamiątki i pożegnania w rodzinach. O 10:00 wszyscy ponownie spotkali się w szkole. Nadeszła pora na podsumowanie współpracy i wręczenie nagród dla najlepszych par we wtorkowych zawodach kodowania – The Programming Challenge.

2023-10-17

4 października cała grupa projektowa spędziła w Warszawie!

Od 6:00 rano w podróży, wszyscy niecierpliwie wyczekiwali wizyty w Centrum Nauki Kopernik i czekających tam na całą grupę atrakcji. Gdzie uczyć się kodować i poznawać nowoczesne technologie ciekawie i z przytupem, jeśli nie tam!

2023-10-14

3 października to dzień, którego głównym punktem programu były zawody kodowania - The Programming Challenge!

2 międzynarodowe dziesięcioosobowe grupy wzięły udział w warsztatach kodowania robotów Photon i Lego Spike. Następnie każda polsko-czeska para stanęła do zawodów.

2023-10-12

2 października rozpoczął się nasz długo wyczekiwany projekt "Code Buddies - Young Programmers Connected"!

Delegacja 10 uczniów i 3 nauczycielek ze szkoły podstawowej z czeskich Neratovic przyjechała do nas w poniedziałek wczesnym popołudniem.

Czeska ekipa Kodoziomków

Cześć!

Znamy już czeską ekipę Kodoziomków!:) Zerknijcie na film. Już w najbliższy poniedziałek (2.10) spotkamy się z naszymi partnerami z Neratovic!

2023-09-29

Poznajcie polską ekipę. Oto Kodoziomki:

• Biskup Martyna
  • Bulla Dawid
  • Cichecka Maja
  • Klonowska Paulina
  • Kopaniecka Majka
  • Maciończyk Adam
  • Oczadły Dawid
  • Pachulska Lena
  • Wypenda Filip
  • Zając Klaudia

2023-09-29

Z początkiem nowego roku szkolnego startuje kolejny projekt współpracy międzynarodowej. Tym razem, po raz pierwszy przy wsparciu i finansowaniu Funduszu Wyszehradzkiego (Visegrad Fund), spotkamy się z naszymi przyjaciółmi z partnerskiej szkoły podstawowej z czeskich Neratovic, aby zrealizować nowatorskie przedsięwzięcie! Grupa 13 delegatów odwiedzi nas już w październiku.