Organizacja szkolnictwa dla cudzoziemców
2022-03-09

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji edukacji dzieci uchodźców z Ukrainy są dostępne w zakładce "Uczniowie" -> "Edukacja cudzoziemców".

Школи в Рибнику прийматимуть дітей біженців з України.

ZFŚS
2022-03-09

Informacja dla emerytów i rencistów SP14, SP35 i G3:

Do 18 marca 2022 należy składać wnioski o przyznanie świątecznego świadczenia socjalnego w ramach ZFŚS - druk do pobrania w zakładce 'Pracownicy' oraz w sekretariacie szkoły.

Przypominamy również o konieczności składania decyzji ZUS o rewaloryzacji emerytury.

2022-03-15

Szanowni Państwo!

Wojna w Ukrainie spowodowała, że stanęliśmy przed wielka próbą i wyzwaniem, na które nie byliśmy przygotowani. Wydarzenia i ogrom ludzkiego cierpienia, wszystkich nas przytłacza i burzy ugruntowany porządek życia, poczucie bezpieczeństwa i pokoju!

Dla Miasta jest to nowa sytuacja i duże wyzwanie związane z organizacją doraźnego miejsca zakwaterowania,  wyżywienia oraz zapewnieniem opieki socjalnej i psychologicznej dla ludności z terenu objętego atakiem zbrojnym, która znalazła się na terenie Rybnika.

Dlatego, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie i włączenie się do aktualnie organizowanych zbiórek.

2022-03-18

Leży Ci na sercu los uchodźców z Ukrainy, którzy uciekając przed grozą wojny, znaleźli bezpieczne schronienie w Rybniku? Chcesz pomóc, a nie wiesz jak to zrobić? Myślisz o wolontariacie? Możesz zaoferować dach nad głową albo pracę?

2022-03-31

Mamy nowy zespół dziennikarzy, reporterów, spikerów i techników. Działamy aktywnie i wszędzie nas pełno. Opowiadamy w audycjach o tym, co w szkole słychać. Zbieramy na bieżąco informacje, opisujemy wydarzenia i ciekawe inicjatywy, które mają miejsce w SP35 i raz na 2 tygodnie przedstawiamy je w formie audycji radiowej.