Archiwum: styczeń 2020

2020-01-08

Już po raz kolejny, 17 grudnia z inicjatywy Samorządu Szkolnego i jego opiekuna p.  Iwony Dyczki zorganizowano Bożonarodzeniowy Jarmark Szkolny. Uczniowie z klas IV – VIII wraz z wychowawcami przygotowali stoiska, na których wystawili swoje rękodzieła.

2020-01-08

7 stycznia uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami p. Joanną Alder, p. Wojciechem Wasylko oraz nauczycielem języka polskiego p. Ewą Rozińską, za sprawą aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, mieli okazję przenieść się do starożytności, w której losy ludzi zależały od kaprysów władających wówczas bogów.

2020-01-27

Przed świętami zakończyliśmy szkolną zbiórkę czekolad dla pacjentów Szpitala Psychiatrycznego. Akcja ta została podjęta przy współpracy z Przedszkolem nr 14 im. Janusza Korczaka w Rybniku. Dzięki otwartości serc i wielkiemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać ponad 100 tabliczek czekolady.

2020-01-27

Tradycyjne w okresie świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się już 17 raz konkurs fletowy „Hej kolęda, kolęda”. Wzięło w nim udział 13 osób z klas IV- VII. Uczniowie musieli zaprezentować swoje umiejętności gry na flecie prostym grając po dwie, wybrane przez siebie kolędy.

Najładniejsza ozdoba świąteczna

9 stycznia został zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Technicznego na Najładniejszą Ozdobę Świąteczną, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV – VIII.