Czekoladowa akcja dla pacjentów Szpitala Psychiatrycznego w Rybniku

2020-01-27

Przed świętami zakończyliśmy szkolną zbiórkę czekolad dla pacjentów Szpitala Psychiatrycznego. Akcja ta została podjęta przy współpracy z Przedszkolem nr 14 im. Janusza Korczaka w Rybniku. Dzięki otwartości serc i wielkiemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać ponad 100 tabliczek czekolady.

2 stycznia 2020 r. przedstawiciele kadry pedagogicznej obu placówek, jako kolędnicy z gwiazdą, wybraliśmy się do szpitala, aby spotkać się z pacjentami, złożyć świąteczno-noworoczne życzenia i wspólnie pokolędować. Zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaproszeni na przyszły rok. Takie spotkanie przyniosło radość zarówno wdzięcznym pacjentom, jak również nam, kolędnikom. Mieliśmy okazję ponowie przekonać się, że więcej radości jest z dawania aniżeli z brania.

O naszym kolędowaniu można przeczytać także na portalu nowiny.pl