Archiwum: wrzesień 2023

2023-09-01

Od poniedziałku można pobierać u pedagoga szkolnego wnioski na stypendium szkolne (budynek I, gabinet 04).

2023-09-05

Drodzy rodzice i uczniowie. Nasza szkoła po raz 2 bierze udział w akcji organizowanej przez Lidla "Szkoły pełne talentów".

2023-09-06

Już we wtorek 12 września zapraszamy na zapoznawczo-integracyjne spotkanie uczniów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o działaniu Szkolnego Koła Caritas lub dołączyć do grona jego członków.

2023-09-11

Przed nami kolejny fascynujący rok współpracy z Politechniką Śląską. Rozpoczęliśmy go wspólnym rajdem rowerowym do Rud Raciborskich. Wśród cyklistów wykładowcy, wolontariusze oraz przyjaciele uczelni, a więc i my - dyrekcja i nauczyciele z dziećmi.

2023-09-19

Na całym świecie w „Dniu Kropki” organizuje się wiele działań , które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować.

2023-09-21

18 września w Suchedniowie nasi przyjaciele z Politechniki Śląskiej zorganizowali zawody robotów - Robotic Exploration of Mars. Na imprezę przybyło wielu młodych eksploratorów z okolicznych szkół i nie tylko. Nieziemską scenerię zapewniła wszystkim niezwykła miejscówka - kamieniołom Kopulak.

2023-09-21

We wrześniu uczniowie klas I-III wybrali się do Teatru Ziemi Rybnickiej na spektakl „Roszpunka”.

2023-09-22

Z początkiem nowego roku szkolnego wystartował kolejny projekt współpracy międzynarodowej. Tym razem, po raz pierwszy przy wsparciu i finansowaniu Funduszu Wyszehradzkiego (Visegrad Fund), spotkamy się z naszymi przyjaciółmi z partnerskiej szkoły podstawowej z czeskich Neratovic w Rybniku, aby zrealizować nowatorskie przedsięwzięcie!