"KODOZIOMKI" SZYKUJĄ SIĘ DO WYJĄTKOWEJ PODRÓŻY

2023-09-22

Z początkiem nowego roku szkolnego wystartował kolejny projekt współpracy międzynarodowej. Tym razem, po raz pierwszy przy wsparciu i finansowaniu Funduszu Wyszehradzkiego (Visegrad Fund), spotkamy się z naszymi przyjaciółmi z partnerskiej szkoły podstawowej z czeskich Neratovic w Rybniku, aby zrealizować nowatorskie przedsięwzięcie!

Grupa 13 delegatów odwiedzi nas w dniach 2-5 października. Razem realizujemy projekt:

Kodoziomki – młodzi programiści, łączcie się! (Code Buddies – Young Programmers Connected).
W programie wizyty jest m.in. wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, odwiedziny w zaprzyjaźnionej Politechnice Śląskiej w Gliwicach, nauka kodowania i zawody robotyczne.
Znów będzie się działo!

Projekt z ramienia SP35 koordynuje pan Wojciech Wasylko, a Kodoziomki są z klas 6, 7 i 8.

Zerknijcie na zdjęcia!

Wkrótce kolejne wieści projektowe.
Zajrzyjcie też do specjalnej zakładki na stronie naszej szkoły (https://www.sp35.miastorybnik.pl/codebuddies-visegrad-fund/)