Archiwum: grudzień 2023

2023-12-01

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci najmilsza przytulanka – Pluszowy Miś. W naszym przedszkolu wszystkie grupy uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem.

2023-12-04

Z okazji Dnia Seniora dzieci z naszego przedszkola zrobiły kartki, które zostały przekazane do Domu Opieki Społecznej w Rybniku. Dom opieki liczy 150 podopiecznych. Kartek było tyle, że nie zabrakło dla nikogo.

2023-12-05

Najstarsza grupa dzieci z naszego przedszkola wybrała się na wycieczkę do kopalni w Chwałowicach.

2023-12-07

6 grudnia był to najbardziej oczekiwany przez dzieci dzień w przedszkolu. Dzieci przed zbliżającą się datą mikołajek stroiły z wychowawcami swoje sale, uczyły się wierszy i  piosenek świątecznych. A gdy nadszedł ten wyczekiwany dzień, dzieci ubrały się w  piękne czerwone ubrania z świątecznym akcentem i od rana wypatrywały Św. Mikołaja oraz nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków.

2023-12-11

7 grudnia przedszkolaki i uczniowie wszystkich klas naszej szkoły odbyli kosmiczną podróż w Mobilnym Planetarium Orbitek!

2023-12-15

Dnia 12 grudnia odwiedzili nas górnicy, aby opowiedzieć przedszkolakom o swojej pracy.

2023-12-27

Tuż przed Bożym Narodzeniem grupy przedszkolne odwiedzili kolędnicy: aniołowie, pasterze, królowie i inne postacie świąteczne. Zaśpiewali kolędy i złożyli życzenia. Ogromną niespodzianką były przyniesione przez nich prezenty.

2023-12-27

21 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały społeczności szkolnej „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o  narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami.