2023-12-27

21 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały społeczności szkolnej „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o  narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami.

Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Na koniec były życzenia świąteczne i  noworoczne skierowane przez Panią dyrektor do dzieci i pracowników szkoły.  Wszystko to sprawiło, że w szkole zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.

Miła atmosfera, świąteczny nastrój i uczucie zachwytu dla swoich pociech, towarzyszyły również rodzicom dzieci, którzy dzień wcześniej, w godzinach popołudniowych, mieli przyjemność obejrzenia świątecznego spektaklu. Wspólne składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem było momentem podsumowującym ten wyjątkowy, pełen wrażeń i nowych doświadczeń dzień. Dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełnych ciepła, radości i bliskości.