gwiazdka

"Nie tylko my żyjemy we wszechwświecie, ale wszechświat żyje w nas." - Neil deGrasse Tyson, Astrofizyka dla zabieganych.

Grupa Gwiazdki

Wesołe i dzielne gwiazdki to my:

Ania, Zosia, Lidia i Milena oraz Hubert, Oliwier, Dawid, Filip, Cezary, Franek, Damian, Nikodem, Szymon, Mikołaj i Wojtek.

Razem z naszymi paniami: Wiktorią Krakowczyk- Pikuła oraz Karoliną Frydecką wytrwale

pracujemy, wiedzę nabywamy, wiadomości utrwalamy.

Rysujemy, tańczymy i śpiewamy.

I najważniejsze świetnie się przy tym bawimy.

W naszej sali zawsze lśni, a dba o to pani Agnieszka Pluta, oraz my.

Wszyscy chętnie jej pomagamy, przy zajęciach i posiłkach ją wspieramy.

2024-03-04

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pingwina.

2024-03-04

26 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dinozaura.

2023-12-07
2023-11-15

Nadeszła piękna, złota jesień. Z każdym dniem robi się coraz chłodniej, liście opadają, tracą barwę, przyroda powoli przygotowuje się do zimowego snu.

2023-11-15

W naszej grupie wesoła zabawa od rana. Swoje święto ma wesoła dynia. Były tańce i zabawy, dyniowe zawody. Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach, podczas których poznaliśmy bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Tego dnia ubraliśmy się na kolor pomarańczowy.