W naszej świetlicy szkolnej dzieci pod kierunkiem pań Beaty Szczerbowskiej i Michaliny Chomiszczak realizują wyjątkowy projekt wymiany pocztówek z dziećmi z różnych zakątków Polski.
Uczniowie nawiązują kontakt z rówieśnikami z wielu miast, miasteczek i wiosek, wymieniają się pocztówkami przedstawiającymi ich miejscowości oraz najciekawsze lokalne atrakcje.