Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Jak pachnie wiosna?”

2026-06-22

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz za wspaniałe prace plastyczne!

Każda z nich była wyjątkowa i pokazała, jak pięknie potraficie przedstawić zapach wiosny!
 
A oto wyniki!
1 miejsce zajęła Zofia i Antonina (1b), 2 miejsce przypadło Cezaremu (2b) i Malwinie (1b), a za 3 miejsce nagrodziliśmy Natalię (2a).
 
Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz mały upominek.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!
 
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!
Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach