I właśnie z tego powodu oprócz zwiedzania wraz z zaprzyjaźnionym przewodnikiem pięknych zakątków miasta ósmoklasiści razem z wychowawcą, Wojciechem Wasylko i paniami Kasią Kwiatkowską i Basią Owczarek dużo czasu poświęcili na wspólne spacery i wylegiwanie się na kocach w miejskich parkach.
Gdy odwiedzasz Wiedeń musisz zajrzeć na Schönbrunn i park pałacowy Belweder.
Nie wolno też pominąć Muzeum Techniki czy Muzeum Historii Naturalnej.
Był również czas na wspólną zabawę w wesołym miasteczku na Praterze i odwiedziny w bajkowej artystycznej dzielnicy Hudertwassera.
A widok na miasto z wieży Donauturm i wieczorne spacery nad Dunajem zapierały dech w piersiach!
Uczniowie przywieźli pamiątki, prezenty i wspomnienia, które piękną klamrą zamykają ich wspólną przygodę w naszej podstawówce.