Zbiórka fantów na kiermasz dla chorego Samuela

2024-04-22

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zbiórce fantów na wyjątkowy, urodzinowy kiermasz dla Samuela Jurczyka-Szostaka, który w maju skończy 4 latka. Obecnie chłopczyk ma wznowę neuroblastomy - złośliwej odmiany raka i przebywa na kosztownym leczeniu w Hiszpanii.

W zeszłym roku nasza szkoła włączyła się do akcji w zbieraniu fantów na kiermasz. W tym roku pragniemy powtórzyć szlachetną akcję, wspólnie z oddziałami przedszkolnymi.

Kiermasz odbędzie się w dniach 27-30.05.2024 r. w OSP Gotartowice. 100% przychodu wesprze zbiórkę na leczenie onkologiczne Samuela.

Co można przekazać:

nowe lub niezniszczone zabawki, ubrania, książki, gry, przybory szkolne, poduszki, bony podarunkowe, upominki itp.

Zbiórka fantów odbędzie się od poniedziałku 15 kwietnia 2024 r. do 20 maja 2024 r.

Podpisane rzeczy (aby wpisać pochwałę dla ucznia) można zostawić w świetlicy szkolnej, na portierniach i w oddziałach przedszkolnych.

Za każdą okazaną pomoc z góry dziękujemy.

Pozdrawiamy Karolina Frydecka i Beata Szczerbowska.