Konkurs plastyczny dla klas I-III z okazji Światowego Dnia Zwierząt „Psie troski"

2022-10-14

Zasady konkursu:

1. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu ilustracji do fragmentów książki „Psie Troski” Toma Justyniarskiego.

2. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas I-III.

3. W terminie do 28.10.2022 należy wykonać jedną pracę plastyczną o temacie „Pies ze schroniska najlepszym przyjacielem człowieka”, nawiązującą do książki pt: „Psie troski”

4. Praca powinna być wykonana w formacie A4 dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie itp.)

5. Prace konkursowe należy składać u p. Katarzyny Baranek lub w świetlicy szkolnej.

6. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać:

– imię, nazwisko i wiek autora,

– tytuł pracy.

7. Prace konkursowe zostaną wysłane do organizatora.

8. Nagrody: laptop, sprzęt elektroniczny i upominki.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody oraz dyplomy. Zwycięskie prace zostaną wydrukowane i opublikowane w książce „Psie Troski” z opracowaniem lekturowym. Autorzy zwycięskich prac otrzymają egzemplarz książki z ilustracjami i autografem autora książki P. Toma Justyniarskiego.