XVIII Fletowy Konkurs Kolęd

2021-02-23

Dnia 28.01.2021 odbył się XVIII Fletowy Konkurs Kolęd. W tym roku był on wyjątkowy, gdyż odbył się on-line na platformie Teams. Tradycje kolędowania w naszej szkole zostały więc podtrzymane mimo zdalnego nauczania. Każdy z uczestników zaprezentował swoje wykonanie na flecie prostym wybranej kolędy. Umiejętności gry na flecie starszych koleżanek i kolegów obserwowali on-line uczniowie klas I-III wraz ze swoimi nauczycielami. Swoją obecnością zaszczycił nas również dyrektor szkoły.

W konkursie wzięło udział 12 osób z klas IV- VI.

A oto wyniki konkursu:

• I miejsce: Wiktoria Wieszala
  • II miejsce: Majka Kopaniecka
  • III miejsce: Maja Cichecka i Paulina Rojek
  • Wyróżnienia: Daria Brzezina, Piotr Karwot, Maja Prudel i Nadia Smardz.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe breloczki w kształcie instrumentów.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom GRATULUJEMY.
Organizatorki konkursu: pani Joanna Sobik i Anna Jastrzębska zapraszają do udziału w konkursie znów za rok.