Konkursy Plastyczne w Świetlicy Szkolnej

2020-12-11

Mimo trwającej pandemii, świetlica szkolna przygotowała kilka konkursów plastycznych w różnych kategoriach. Najładniejsze prace zostały przesłane na konkursy międzyszkolne. Wśród laureatów konkursu pt. Mój ulubiony bohater literacki organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rybniku, znalazły się dwie prace naszych uczennic.

• Zofia Amalio kl. 6a otrzymała wyróżnienie (ulunioną postacią Zosi jest Hermiona z cyklu przygód Harrego Pottera).
  • Nadia Wiera z kl. 8a otrzymała wyróżnienie specjalne za wysoki poziom artystyczny pracy (ulubioną postacią Nadii jest Gollum z "Władcy Pierścieni").

Cieszymy się z osiągnięć naszych uczennic, bowiem na konkurs wpłynęło aż 155 prac z 22 placówek. Naszym laureatkom życzymy dalszych sukcesów.