2019-09-26

W dniu dzisiejszym, czyli 26.09.2019r., obchodzimy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji w naszej szkole sprawdziliśmy swoją wiedzę o krajach partnerskich czyli o Malcie i Czechach. Konkurs został poprzedzony lekcjami języka angielskiego na temat kultury, geografii i wszelakich ciekawostek związanych z tymi krajami, a korytarz pierwszego piętra zdobiły gazetki z pożytecznymi informacjami.

Dziś miał miejsce wielki finał czyli konkurs, w którym udział wzięli uczniowie klas IV - VIII. Spośród współzawodników wyłoniono najlepszych z każdej klasy, na których podczas długiej przerwy czekał wielki quiz z nagrodami. Nie obyło się też bez dogrywki... :)
W każdym razie miejsce pierwsze zajął Kuba z klasy 6b, miejsce drugie - Maja z klasy VIa, a miejsce trzecie Natalia z klasy VII a.
Mistrzom - gratulujemy rozległej wiedzy!