W naszej szkole odbyła się wyjątkowa akademia upamiętniająca to ważne wydarzenie – symbol wolności, odpowiedzialności i wspólnoty narodowej.
28 kwietnia zorganizowaliśmy kolejnego MAKa.
Tym razem było sporo poważniej i bardziej kameralnie.
Nasze dziewczyny starsze dzielnie walczyły w finale piłki ręcznej, który odbył się w wtorek w SP28.
W pierwszym finałowym meczu zagraliśmy z rówieśniczkami z SP37.
Z okazji Dnia Ziemi 22 kwietnia w naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny dla uczniów klas III, mający na celu budowanie świadomości ekologicznej i promowanie proekologicznych postaw.
To był dzień pełen uśmiechów, ciekawych odkryć i bliskiego spotkania ze zwierzętami z różnych stron świata!
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia w środę 20 maja o 17:00 w szkolnej stołówce (budynek główny)!
Posłuchajcie specjalnej audycji Szkolnego Radia 3Git przygotowanej dla ósmoklasistów, którzy od poniedziałku będą pisać swój egzamin.
Ogłoszenie dla emerytów SP14, SP 35 oraz G3:
składamy wnioski o dofinansowanie wypoczynku w terminie do 3 czerwca do sekretariatu.
Druk do pobrania na stronie szkoły.
Klasa 4a i 5a uczestniczyła w niezwykłej wycieczce do Zamku w Mosznej.
Wyjazd był doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji.
Do mistrzostw Rybnika zgłosiło się aż 23 szkoły.
Rozgrywki trwały od września 2025.
15 maja panie Karolina Kucharczyk i Joanna Zając zorganizowały dla uczniów naszej szkoły kolejne spotkanie w ramach innowacji pedagogicznej "Kim mogę zostać, jak dorosnę – poznaję zawody w moim otoczeniu”.
Tym razem odwiedzili nas ratownicy medyczni z Rybnickiego Sztabu Ratownictwa.
Dobra passa naszych zawodników trwa.
16 maja na hali w Rybniku Boguszowicach odbyły się zawody w koszykówce 3x3 chłopców.
Z wielką radością i dumą ogłaszamy wyniki tegorocznych zmagań o tytuł „Mistrza Ortografii 2026”!
Nauka angielskiego w SP35 ma wiele twarzy.
Na co dzień są ławki, ale raz w roku jest totalne językowe szaleństwo.
21 maja klasy IV i V miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.
Podczas Festiwalu uczniowie mogli odkrywać świat nauki, technologii, ekologii i kultury poprzez praktyczne doświadczenia oraz kreatywną zabawę.
20 maja o godz. 17:00 na szkolnej stołówce odbyło się kolejne spotkanie w ramach Akademii Rodzica.
Tym razem rozmawialiśmy o bardzo ważnym i bliskim wielu rodzicom temacie: „Wypalenie rodzicielskie – kiedy zmęczenie to coś więcej”.