2021-05-18

Zapraszamy do udziału w "Biegu Wiosny", który zorganizowany zostanie 30 maja! Więcej na stronie rybnickiego MOSiR-u.

2021-05-18

Uczniowie klasy 1b biorą udział w XI edycji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem!” realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.
W ramach kolejnego etapu wiosennego nasz zespół zrealizował następujące zadania:
- Lekcję: Piramida Zdrowia Ucznia
- Konkurs: Najlepszy rysunek Piramidy Zdrowia
- Lekcję: Źródło życia i zdrowia – woda!
- Konkurs: Quiz wiedzy o wodzie.

Wracamy do szkoły!
2021-05-28

W poniedziałek 31.05. WSZYSCY uczniowie (klasy I- VIII) wracają do szkoły na naukę stacjonarną, wg planu zamieszczonego na e-dzienniku (szczegóły u wychowawców).
W czasie pobytu w szkole nadal wszystkich obowiązuje reżim sanitarny (dystans, dezynfekcja, higiena, maseczki, wietrzenie).

ZFŚS - Ogłoszenie dla emerytów SP14, SP35 i G3
2021-05-28
Wnioski o dofinansowanie do wypoczynku (tzw. "wczasy pod gruszą") prosimy składać na portierni do 11.06.2021r.