Archiwum: styczeń 2021

UWAGA - powrót do szkoły!
2021-01-13

Informuję, że w poniedziałek 18.01.2021r. wracają do szkoły na nauczanie stacjonarne uczniowie klas I-III, według planu sprzed lockdownu - plan znajduje się na dzienniku elektronicznym oraz w zakładce "Dziennik".
Osoby zainteresowane obiadem proszone są o kontakt ze szkołą.

Pozostali uczniowie, czyli klasy IV-VIII nadal uczyć się będą zdalnie.

Nieznacznej zmianie uległ plan dla klas IV - VIII, który będzie obowiązuwał w II półroczu - dotyczy on zajęć z wychowania do życia w rodzinie oraz doradztwa zawodowego. Aktualny plan znajduje się na dzienniku elektronicznym oraz w zakładce "Dziennik".

2021-01-26
Uczniowie klasy 1b biorą udział w XI edycji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem!” realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Projekt składa się z dwóch etapów: jesienno-zimowego oraz wiosennego i ma charakter międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Uczy nie tylko pracy w grupie, ale przede wszystkim zmienia nawyki żywieniowe, edukuje, skłania do zmiany stylu życia, poprzez uświadamianie Nauczycielom, Rodzicom oraz Dzieciom, jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz aktywność sportowa.