Archiwum: sierpień 2020

2020-08-06

Drodzy Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się z wyprawką dla dziecka rozpoczynającego edukację od września 2020 w naszej szkole. We wrześniu, w ramach dotacji ministerialnej, każdy uczeń otrzyma zestaw podręczników i ćwiczeń. Jeżeli dziecko będzie uczęszczało na lekcje religii, Rodzice indywidualnie kupują podręcznik.

Oto lista, która pomoże Wam skompletować szkolną wyprawkę.

2020-08-10

Lista podręczników do religii na rok szkolny 2020/21 (przypominamy, że Rodzice dzieci, które będą uczeszczały na lekcje religii dokonują zakupu podręczników indywidualnie).

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,
2020-08-20

Wakacje powoli zmierzają do końca, a my, mimo tak trudnego dla nas wszystkich czasu, przygotowujemy się do nowego roku szkolnego. Zakładamy, że 1 września uczniowie pójdą do szkoły, bardzo za nimi tęsknimy, jednak nie mamy jeszcze szczegółowych wytycznych dotyczących rozpoczęcia roku szkolnego. Możemy jedynie bazować na wytycznych MEN, MZ i GIS, które aktualnie dostosowujemy do możliwości szkoły. Robimy wszystko, by uczniowie po powrocie do szkoły byli bezpieczni.

Wiemy, że czekacie na konkretne i wiążące informacje, my również. W przyszłym tygodniu spodziewamy się otrzymać szczegółowe wytyczne dla szkół z tzw. „czerwonej strefy” i niezwłocznie się podamy je do publicznej wiadomości. Liczymy na wyrozumiałość i cierpliwość.

Póki co zapraszamy Rodziców klas pierwszych (TYLKO 1 rodzic/opiekun na ucznia) na spotkania informacyjne, które odbędą się w czwartek 27 sierpnia w sali gimnastycznej budynku nr 2 (byłe gimnazjum, wejście od strony boiska):

• klasa 1A – o godzinie 16:30
  • klasa 1B – o godzinie 17:00

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu na salę.

Niezbędne informacje dla rodziców uczniów pozostałych klas będziemy przesyłać za pośrednictwem dziennika elektronicznego. W razie problemów, prosimy o kontakt telefoniczny.

Życzymy zdrowia i uśmiechu,

2020-08-27

Wzorem lat ubiegłych ,w tym roku szkolnym będzie możliwość ubiegania się o stypendium socjalne. Dochód nie może przekroczyć kwoty 528zł na członka rodziny.

Rozpoczęcie roku szkolnego
2020-08-28

We wtorek 1 września 2020 rozpoczynamy nowy rok szkolny - nietypowo, bo bez uroczystej akademii. Uczniowie wszystkich klas spotykają się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych salach w budynku nr 2 (gimnazjum):

Godzina 8:00

• 7a sala 204 - J. Sobik
  • 7b sala 207 - J. Roziński
  • 8a sala 101 - I. Dyczka
  • 8b sala 203 - D. Stachowicz

Godzina 9:30

• 1a sala gimnastyczna - K. Grzech
  • 1b stołówka - K. Baranek
  • 2a sala 103 - J. Zając
  • 2b sala 102 - A. Oleś
  • 3a sala 104 - A. Torba
  • 3b sala 107 - W. Pawliczek

Godzina 11:00

• 4a sala 202 - M. Latusek
  • 5a sala 107 - K. Bednarz-Krawczyńska
  • 6a sala 209 - J. Alder
  • 6b sala 208 - W. Wasylko

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny - uczniowie przychodzą do szkoły w maseczce lub przyłbicy, dezynfekują ręce przy wejsciu do szkoły, zachowują dystans społeczny.

Klasy 1 otrzymają w tym dniu podręczniki.

Z uwagi na trwający remont w budynku nr 1, klasy edukacji wczesnoszkolnej będą uczęszczać na zajęcia do budynku nr 2 (gimnazjum) i obejmie ich dwuzmianowość.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2020/2021 zostaną przekazane uczniom wszystkich klas na spotkaniach z wychowawcami (1 września).

Do zobaczenia!