Archiwum: czerwiec 2020

Uwaga!
2020-06-05
Informujemy, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość zostało przedłużone do 26 czerwca 2020r.

Pozostałe ustalenia nie zmieniają się.

ZWROT PODRĘCZNIKÓW – KOMUNIKAT
2020-06-15

Za względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną podręczniki szkolne w tym roku szkolnym zbierać będą wychowawcy klas w wyznaczonym dla każdej klasy, osobnym terminie. Zbiórka podręczników odbywać się będzie w szkole (budynek nr 2) w dniach 15 – 22.06.2020 r.

Podręczniki należy oddawać w komplecie (bez foliowych okładek, bez zapisanych ołówkiem notatek i podkreśleń, bez zagięć i rozdarć stron). Podręczniki przynosimy do szkoły (wyznaczonej sali ) zapakowane w reklamówce, opisanej na zewnątrz imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia. Podręczniki przekazujemy wychowawcy, który zanotuje ilość zwracanych przez ucznia podręczników . Dla ułatwienia należy przygotować spis podręczników , które mamy do oddania i oddać go wychowawcy wraz z podręcznikami.

Wszystkie podręczniki muszą zostać poddane 3-dniowej kwarantannie, po zakończeniu której zostaną sprawdzone i odpisane z konta ucznia. O fakcie zniszczenia lub zgubienia przez ucznia podręcznika należy poinformować wychowawcę przy zwrocie podręczników. Za podręczniki zniszczone lub zgubione rodzice są zobowiązani dostarczyć do końca roku szkolnego nowy podręcznik lub dokonać wpłaty na podane przez szkołę konto w ustalonym terminie.

Drodzy Ósmoklasiści
2020-06-16

W zakładce "UCZNIOWIE" -> "Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych" umieszczone zostały informacje dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych: prezentacja, ulotka i filmik. Zapoznajcie się z nimi koniecznie!

Informacja dla przyszłorocznych klas pierwszych
2020-06-24

Przypominamy, że uczniowie klas pierwszych otrzymają we wrześniu książki w ramach dotacji MEN. Dotacja nie obejmuje podręcznika do religii.  Jeśli dziecko będzie uczęszczało na zajęcia, rodzice indywidualnie zakupują książkę:

„Poznaję Boży Świat” redakcja: ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak - wydawnictwo JEDNOŚĆ.

W drugiej połowie sierpnia na stronie internetowej szkoły zostanie opublikowana informacja dotycząca wyprawki i organizacji rozpoczęcia roku szkolnego.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice/Opiekunowie!
2020-06-26

Kończy się nauka w kolejnym roku szkolnym. Roku innym od dotychczasowych, trudnym, gdzie doświadczaliśmy wielu niepewności i wyzwań.

W imieniu wszystkich nauczycieli naszej Szkoły oraz w imieniu własnym dziękuję Wam za Waszą pracę, cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękuję za ten wspólny wysiłek edukacji na odległość. Wierzę, że zrobiliśmy wszystko najlepiej jak tylko w tej sytuacji potrafiliśmy.

Życzę Wam i nam radosnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji. Życzę byśmy w nowym roku szkolnym spotkaliśmy się w klasach, w prawdziwej, a nie w wirtualnej przestrzeni. Absolwentom-Ósmoklasistom życzę, by w nowym roku kontynuowali naukę w wymarzonych szkołach.

Ryszard Kras - dyrektor szkoły