2018-05-09

We wtorek 8 maja 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami (p. Alicją Grosman i p. Anną Jastrzembską) i dyrekcją (p. dyrektorem Ryszardem Krasem i p. wicedyrektor Ewą Tyl) wzięła udział w dorocznym spotkaniu szkół im. Ks. Franciszka Blachnickiego, które miało miejsce w Krościenku nad Dunajcem. Opiekę duchową sprawował nasz proboszcz-senior. ks. Teodor Suchoń.

2018-05-23

Od 10.04.18 do dnia 23.04.18 reprezentacje naszej szkoły brały udział w finałach rozgrywek gier zespołowych. Na pierwszy ogień zostały wyznaczone dziewczyny do walki o pierwsze miejsce w Piłce Ręcznej. Dziewczyny w półfinale zwyciężyły dzięki czemu mogły zagrać mecz finałowy z SP4, który wygrały zostając Mistrzyniami Rybnika w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

A to był dopiero początek sukcesów...

2018-05-30

W dniach od 16 – 18 maja 2018 r. uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami p. Joanną Alder i p. Ewą Rozińską oraz nauczycielem historii p. Arturem Mielczarkiem odkrywali walory przyrodnicze i historyczne Kotliny Kłodzkiej.