2018-02-16

W dniu dzisiejszym ucznioiwe naszej szkoły wzięli udział w muzycznej podróży dookoła świata - bez bagażu, bez biletu, ale w dobrym towarzystwie.

2018-02-23

Uczniów klas gimnazjalnych zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Grafiki Komputerowej „Myszkuj, serfuj, twórz”.

2018-02-26

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym PANGEA

2018-02-27

Jak co roku o tej porze nasza szkoła włącza się w akcję charytatywną organizowaną przez bytomski  oddział Towarzystwa MIłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.

2018-02-27

TEMAT: samodzielne wykonanie Pisanki Wielkanocnej lub stroika wielkanocnego z pisanką – ozdobienie wydmuszki, plastikowego, styropianowego lub drewnianego jajka (prosimy nie nadsyłać „pełnych” jajek z naturalną zawartością).

2018-02-27

Tematyka konkursu: „Serce natury”.
Pragniemy zwrócić uwagę młodego człowieka na otaczający nas świat natury, jego piękno i różnorodność, ochronę jego fauny i flory. Należy bezwzględnie zapobiegać wszelkim formom degradacji i niszczenia, zadbać o jego przetrwanie, aby kolejne pokolenia mogły w nim żyć w zgodzie i harmonii.