Zakończenie akcji „Książki bez recepty”

2024-03-27

Zakończyliśmy miesięczną zbiórkę książek dla szpitali w ramach akcji „Książki bez recepty”. Jak zawsze mogliśmy liczyć na Państwa zaangażowanie. Udało nam się zebrać 559 książek, w tym: 258 dla dzieci, 62 dla młodzieży oraz 239 dla dorosłych.

Wszystkie książki niebawem trafią w ręce chorych przebywających w szpitalach na terenie całej Polski.

Dzięki zbiórce nasza szkoła została partnerem akcji i jej logo widnieje na stronie:https://www.ksiazkibezrecepty.pl/partnerzy-i-patroni

Za nasze zaangażowanie w zbiórkę książek zostaliśmy docenieni przez organizatorów słowami:

"Pragniemy Wam przedstawić kolejną wspaniałą szkołę, która zorganizowała zbiórkę książek w ramach naszej akcji.

@Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Rybniku dziękujemy!

Specjalne podziękowania dla fantastycznych nauczycielek: Pani Beaty Szczerbowskiej oraz Pani Katarzyny Baranek, które wspaniale zorganizowały i codzienne dbają o zbiórkę książek.

Cieszymy się, że jesteście z nami."