ZOSTAŃ ZAJĄCZKIEM WIELKANOCNYM

2024-03-05

W związku z tym, że nasza szkoła chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych, chciałam Państwa zaprosić do wsparcia akcji ”ZOSTAŃ ZAJĄCZKIEM WIELKANOCNYM”

Tym razem zbieramy tylko nowe i oryginalnie zapakowane rzeczy, które zostaną przekazane dzieciom ze SZPITALA ONKOLOGICZNEGO w Zabrzu, Katowicach i Chorzowie.

Mogą to być: zabawki, pluszaki, lalki, książki, akcesoria elektroniczne, art. szkolne, jaśki, kocyki,ciepłe skarpetki, słodycze, soczki, płatki śniadaniowe, dżemy, nutella, owoce, gry planszowe, puzzle, klocki, bajki, kubki.

Produkty zbieramy do 15 marca 2024r.

Odbierane będą w świetlicy w budynku nr 2, na portierni w budynku nr 1 i szatni przedszkola.

Bardzo proszę, aby do produktów dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem ucznia, aby mogło otrzymać pochwałę i punkty dodatnie do zachowania.