Koncert Eurowizji Junior 5 raz na żywo w SP35

2023-12-04

26 listopada szkolna ekipa fanów Eurowizji kolejny raz spotkała się na sali gimnastycznej, żeby kibicować młodym artystom z całej Europy. Była to już 5 transmisja koncertu, który oglądaliśmy na żywo w szkole.

Tym razem w wydarzeniu transmitowanym z Nicei wzięło udział 30 uczniów oraz dwoje opiekunów, pani Marzena Rusin i Wojciech Wasylko - wszyscy wyposażeni w prowiant, kocyk i telefon do głosowania na swoich ulubieńców.

Nie zabrakło oczywiście tradycyjnych eurowizyjnych babeczek, które tym razem przygotowała Nadia z 5b wraz z rodziną.

Miłą niespodzianką były odwiedziny pani dyrektor, Ewy Tyl-Korzeniewskiej, która od lat wspiera szkolną eurowizyjną imprezę.

Junior Eurovision Song Contest 2023 zwyciężyła w tym roku Zoe z Francji. W naszym szkolnym głosowaniu najlepsza okazała się reprezentantka Ukrainy.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz pozytywne emocje. Do zobaczenia za rok!

Zerknijcie na nasz szkolny tiktok i krótki film z imprezy.