Akcję „HOŁDA KOTLOKÓW”

2023-10-25

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasza szkoła chętnie pomaga potrzebującym, a w szczególności chorym dzieciom. Zawsze mogliśmy na Państwa liczyć, za co bardzo dziękuję. W tym roku szkolnym chcemy kontynuować wspieranie różnych akcji charytatywnych i już rozpoczęliśmy akcję „HOŁDA KOTLOKÓW”.

Jest to zbiórka drobnych pieniążków, grosików, złotówek dla chorej Nikoli Zebrala z Wodzisława Śląskiego na operację serduszka.

Apel jest pilny, bowiem serduszko dziewczynki gaśnie, a pomóc może jedynie operacja w Bostonie. Każdy grosik przybliża Nikolę do uratowania życia.

Wystawiliśmy puszki przy wejściu do szkoły, zarówno w budynku pierwszym, jak i w drugim oraz w przedszkolu. Oprócz tego, dziewczynki z samorządu szkolnego przejdą na lekcji wychowawczej (w czwartek) po wszystkich klasach w budynku pierwszym ze specjalną puszką, do której będzie można wrzucić pieniążki.

W klasach młodszych przyjdę osobiście. Z góry dziękuję za okazane serce i udział w akcji.

Uwaga!

Wstrzymujemy akcję zbierania plastikowych zakrętek, ponieważ nasi podopieczni mają problemy w punkcie skupu. Kto ma jeszcze w domu zakrętki, to prosimy o dostarczenie ich do szkoły do piątku (do 20 października). Później nie będą odbierane.

Beata Szczerbowska