Wyniki II edycji międzyszkolnego konkursu logopedycznego "Logopedę swego mam - o wymowę piękną dbam"

2023-06-19

Nasza szkoła była organizatorem II edycji międzyszkolnego konkursu logopedycznego "Logopedę swego mam - o wymowę piękną dbam". Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-VIII, którzy uczęszczają na zajęcia logopedycznego lub posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenie specjalnego.

Celem konkursu było wsparcie uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia logopedyczne, umożliwienie im odniesienia sukcesu i podniesienie samooceny, upowszechnianie wiedzy logopedycznej i troska o poprawność językową, rozwijanie świadomości językowej oraz pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej.

Naszą szkołę reprezentowała Natalia W z klasy II recytując wierszyki pt. "Logopedę swego mam - o wymowę piękną dbam" autorstwa naszej pani dyrektor.

Zwycięzcom konkursu została Agatka z SP 5, Stasiu z SP 15 oraz Martynka z SP7.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serecznie gratulujemy.