Konkurs plastyczny i fotograficzny "Patrzymy w niebo"

2023-03-31

W związku ze zbliżającym się Dniem Gapienia się w Niebo (14 kwietnia), zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym i fotograficznym "Patrzymy w niebo".

Uczniowie klas 1-3 wykonują prace plastyczne w technice dowolnej, na kartce A4 bloku technicznego, a uczniowie starszych klas prace fotograficzne w formacie A4.

Tematem prac konkursowych jest NIEBO. Zatem zachęcamy do wyjrzenia przez okno, wyjścia na zewnątrz i poszukiwania kształtów, kolorów, ptaków i innych ciekawych zjawisk.

Opisane prace plastyczne (imię, nazwisko, klasa) można składać do 12.04.2023 r. u. p. Katarzyny Baranek i p. Beaty Szczerbowskiej.

Opisane prace fotograficzne (imię, nazwisko, klasa) można składać do 12.04.2023 r. u p. Magdaleny Latusek.