2018-06-29

W piątek 08.06.2018 w naszej szkole odbył się pierwszy „Wieczór z Biologią” dla klas II i III gimnazjum. Uczniowie mieli okazję przeprowadzić wiele ciekawych doświadczeń, a także wykonali modele komórek w skali makro.

Dla uczniów zorganizowany był również Quiz, podczas którego uczniowie musieli wykazać się wiadomościami z ekologii a także kreatywnością. Nie zabrakło również dobrej pizzy i tańców - ruchu nigdy za wiele. Towarzyszyła nam przez ten czas cała gama pozytywnych emocji. Gratuluję jeszcze raz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w „Wieczorze z Biologią”, bo są to na pewno osoby z pasją, które potrafią zrezygnować z wolnego wieczoru i przyjść do szkoły, żeby poznać coś nowego.

Wielkie podziękowania dla pani Barbary Jasek oraz pana Wojtka Wasylko, którzy towarzyszyli uczniom podczas tego wieczoru.
- Justyna Zysk