Zapraszamy do udziału w akcjach charytatywnych

2019-12-20

Ruszyła już XX edycja Góry Grosza! W tej akcji bierzemy udział od lat. Zawsze zebraliśmy wielką górę, więc wierzymy, że w tym roku będzie podobnie. Na korytarzu szkolnym stoi wielka skrzynka, do której możecie wrzucać grosiki.

A zatem zgodnie ze znanym powiedzeniem: zbieraj grosik do grosika, zostań kumplem Janosika…
Zachęcamy też do podzielenia się czekoladą z chorymi. Zbiórkę organizuje Szkolne Koło Caritas wraz z SKC Przedszkola nr 14. Akcja trwa do 13 grudnia.
Możesz też pomóc zwierzętom z rybnickiego schroniska, włączając się w akcję prowadzoną prze chwałowicką OSP. Więcej informacji na plakatach w szkole.
Pamiętaj! Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.