Pasowanie na Przedszkolaka

2023-11-16

14 listopada odbyła się po raz pierwszy w naszym przedszkolu tak ważna uroczystość jaką jest Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez panią dyrektor i przedstawienie części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki i  tańce.

Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie. Po złożonej obietnicy, pani wicedyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz słodki upominek.  Na koniec dzieci wraz z rodzicami udali się do swoich sal na poczęstunek.

Podczas tej wyjątkowej uroczystości mieliśmy również zaszczyt gościć przedstawicieli Rady Dzielnicy i  Rady Miasta.