Zajączek w przedszkolu

2024-03-28

Tuż przed świętami wielkanocnymi do naszego przedszkola przykicał zajączek.

Zajączek zrobił dzieciom niespodziankę i poukrywał prezenty  wokół przedszkola.  Dzieci mały wielkie wyzwanie szukając  prezentów w krzakach, trawie, a nawet na placu zabaw. Prezentów do znalezienie było dużo, bo zajączek przygotował paczki dla każdego przedszkolaka oraz prezent dla  grupy.  Dzieci bardzo się cieszyły, że zajączek o nich pamiętał. Szukanie prezentów jak i same prezenty wywołały wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

Dziękujemy Ci zajączku za wspaniałe odwiedziny !

Serdecznie dziękujemy również Związkom Zawodowym „Sierpień 80” KWK Chwałowice za ogromne wsparcie finansowe, dzięki któremu ten dzień będzie niezapomniany.

A Wam Wszystkim życzymy zdrowych, pełnych  spokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych, wiosennego optymizmu, wiary w lepsze jutro i wielu ciepłych chwil z najbliższymi.