Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

2018-06-18

Wszystko dobre, co się dobrze kończy - w piątek 22 czerwca zakończył się też rok szkolny 2017/2018. Na dziedzińcu budynku nr 2 (byłe gimnazjum) o 8:30 po raz ostatni spotkali się uczniowie klas III gimnazjum, zas o 10:30 pozostała część społeczności uczniowskiej od klasy I, przez  VII szkoły podstawowej do klasy II gimnazjum.

W trakcie części oficjalnej nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru Gimnazjum nr 3 w ręce nowego pocztu, w którego skład weszli Tymek, Patrycja i Zuzia, ślubując z szacunkiem i dumą reprezentować szkołę.

Akademię przygotowali uczniowie klas VII a i VII b wraz z wychowawczyniami - p. Ewą Rozińską i p. Joanną Alder, zaś o oprawę muzyczną zadbała p. Joanna Sobik i p. Adam Stronczek. W rolę konferansjera, czyli osoby prowadzącej całą uroczystość wcielił się pan dyrektor Ryszard Kras.