2019-11-05

20 października 2019r. z okazji Dnia Papieskiego w Domu Kultury odbył się  VI Koncert Charytatywny. Wśród występujących na scenie, byli także nasi uczniowie: szkolny zespół muzyczny, który przygotowała p. Joanna Sobik oraz Amelia Kuczmik z kl. 6b, która w brawurowy sposób zaprezentowała wiersz „Chwolno rzić”, czyli po polsku „Chwalipięta/Samochwała”.

Główną organizatorką koncertu była, jak co roku, p. Alicja Grosman, katechetka SP 13, a nasze panie katechetki, p. Beata Agopsowicz i p. Anna Jastrzembska, towarzyszyły w tych przygotowaniach i realizacji tego przedsięwzięcia.

Wszystkim gościom i współtwórcom tego wydarzenia bardzo dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.