Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

2019-10-31

Dnia 5.11.2019 r. (wtorek) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek – data ta została wybrana na cześć urodzin Walta Disney`a, jednego z najpopularniejszych autorów bajek animowanych dla dzieci. W tym dniu biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wspólnej zabawy polegającej na przebraniu się za postaci ze znanych bajek lub bohaterów literackich.

Wszystkie przebrane osoby proszone są w tym dniu o zgłoszenie się na 4 lekcji do biblioteki szkolnej w celu zrobienia pamiątkowego zdjęcia, a jednocześnie przystąpienia do konkursu na najlepsze przebranie.

Dodatkowo wszystkie przebrane osoby w dniu 5.11.2019 będą miały automatycznie dzień bez pytania.

W kolejnych dniach na podstawie zdjęć wybrane zostaną najciekawsze przebrania, a osoby wyróżnione otrzymają nagrody.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!