14 października - Dzień Edukacji Narodowej

2019-10-16

Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy na uroczystej akademii, która rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów z klasy VI b pod kierunkiem wychowawcy p. Jana Rozińskiego. Najpierw głos zabrały przedmioty szkolne, następnie rozbawił nas humor z uczniowskich zeszytów, a na koniec uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

Po części artystycznej życzenia, w imieniu wszystkich uczniów, złożył szkolny samorząd, a następnie głos zabrał dyrektor szkoły p. Ryszard Kras, który najpierw króciutko przypomniał historię dzisiejszego święta, a następnie wręczył dyplomy nagrodzonym pracownikom. Podziękował również wszystkim za pracę i życzył dalszych sukcesów. Do grona składających w tym dniu życzenia, dołączyła również przedstawicielka Rady Rodziców, która w imieniu wszystkich rodziców, oprócz życzeń, przekazała na ręce pana dyrektora wiązankę kwiatów.