Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

2019-06-25

W środę 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Wśród radości z otrzymanych świadectw i nagród, pojawiły się również łzy, bowiem aż 5 klas kończyło swoją przygodę ze szkołą...

Uczniowie dwóch klas ósmych i trzech klas gimnazjalnych po raz ostatni odebrali swoje świadectwa z rąk pana dyrektora i wychowawczyń oraz podziekowali wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich edukację.

Wraz z klasami gimnazjanymi odeszło Gimnazjum nr 3 im. Józefa Pukowca w Rybniku, a pan dyrektor Ryszard Kras oddał honory wyprowadzanemu już po raz ostatni sztandarowi szkoły. 20 lat wspomnień, radości i smutków, wytężonej pracy i zabawy, nowych doświadczeń i starych znajomości. Kochane Gimnazjum - pozostaniesz w pamięci i sercach tych, którzy pozostali i tych, którzy ciepło wspominają szkolne lata. Teraz godnie zastąpi cię Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Rybniku. Szkoła to nie nazwa, a ludzie, którzy ją tworzą.