Radio 3GIT znowu nadaje!

2019-02-06

Cześć! Nasze szkolne radio 3Git przeszło wielką metamorfozę! Od tego roku nadajemy w pełni jako radio szkoły podstawowej. Gimnazjum pozostało już tylko w nazwie. Naszymi nowymi dziennikarzami i reporterami zostali uczniowie klas 4-6. Opiekę nad młodymi radiowcami sprawuje redaktor naczelny pan Wojciech Wasylko oraz jego zastępca Martyna Szojer uczennica klasy 8b. Zabraliśmy się ostro do roboty i są już tego pierwsze efekty.

1 lutego wyemitowaliśmy pierwszą audycję w nowym sezonie. Oprócz przywitania, spraw organizacyjnych i zapowiedzi na najbliższe dni zamieściliśmy pierwszy odcinek z cyklu "Znani polscy naukowcy". Pod okiem pani Aleksandry Siwy uczniowie klasy 6 opowiadają o polskim uczonym, którego wynalazek zrewolucjonizował świat. Klikajcie i słuchajcie! Zapraszamy.

--> AUDYCJA 01-02-2019r.