Archiwum: listopad 2019

2019-11-05

20 października 2019r. z okazji Dnia Papieskiego w Domu Kultury odbył się  VI Koncert Charytatywny. Wśród występujących na scenie, byli także nasi uczniowie: szkolny zespół muzyczny, który przygotowała p. Joanna Sobik oraz Amelia Kuczmik z kl. 6b, która w brawurowy sposób zaprezentowała wiersz „Chwolno rzić”, czyli po polsku „Chwalipięta/Samochwała”.

2019-11-05

31 października na szkolnych korytarzach mogliśmy spotkać wielu świętych. Uśmiechali się do nas święte: Barbara, Cecylia, Faustyna, Teresa, Weronika, Maria. Przechadzali się też święty Antoni, Ojciec Maksymilian Kolbe, święty Franciszek i wielu innych. Pośród nich można było dostrzec małe aniołki.

2019-11-05

30 października klasy siódme i ósma wraz z nauczycielami p. Danutą Stachowicz, p. Iwoną Woźnicą, p. Iwoną Somerlą oraz p. Ewą Rozińską pojechały do Teatru Ziemi Rybnickiej na spektakl Kamienie na szaniec, przygotowany przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

ZFŚS - Ogłoszenie dla emerytów SP14, SP35 i G3
2019-11-05

Wnioski o przyznanie świątecznego świadczenia socjalnego należy składać w sekretariacie szkoły do 18 listopada 2019r.

2019-11-22

Nasz szkoła zaangażowała się w akcję organizowaną przez pracowników Zakładu Radioterapii w Centrum Onkologii w Gliwicach. Dzięki otwartości i hojności uczniów, rodziców i pracowników, zebraliśmy mnóstwo zabawek, pluszaków, książek, gier, które w pierwszym zamyśle miały trafić do chorych dzieci.

2019-11-22

Jesień rozgościła się za oknami. Czy to wyłącznie chłód, szarość i brak dobrego nastroju? Nie w naszej świetlicy!
Żeby nikogo nie dopadła jesienna melancholia dnia 29. 10. 2019 w szkolnej świetlicy odbył się pełen kolorów, uśmiechu i zabawy „Bal Spadającego Liścia”.

2019-11-22

8 listopada uczestniczyliśmy w uroczystej akademii z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy VI a pod kierunkiem p. Ewy Rozińskiej, oprawę muzyczną przygotowała pani Joanna Sobik, a patriotyczne dekoracje były dziełem p. Jan Rozińskiego.

2019-11-22

W dniach od 4 do 8 listopada w naszej szkole trwała akcja „Promocji Zdrowia – Kolorowy Tydzień”, podczas której uczniowie przychodzili do szkoły ubrani w kolorze związanym z omawianymi w danym dniu warzywami i owocami. Dodatkowo podczas audycji radiowych radia 3GIT podawano informacje na temat dobroczynnego działania warzyw i owoców oraz zasad zdrowego trybu życia.

2019-11-22

12 listopada klasy Va i Vb wraz z opiekunami p. Joanną Alder, p. Małgorzatą Sikorą i   p. Wojciechem Wasylko, były na wycieczce w Zabrzu, w Sztolni Królowej Luizy.