2019-07-02

Miniony rok szkolny 2018/2019 przyniósł wiele radości – dyplomów, medali i nagród. Jako, że nasi uczniowie rozwijają się w szkole wszechstronnie – naukowo, sportowo, artystycznie – w każdej z tych dziedzin mają szansę się wykazać (co też z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem czynią). Nie sposób zliczyć wszystkich sukcesów, dlatego wybraliśmy te ‘naj’ – najważniejsze, najciekawsze, najbardziej nietypowe… Ot tak, dla przykładu :)

Zestaw podreczników na rok szkolny 2019/2020
2019-07-03

Informujemy, że zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020 został opublikowany w zakładce Uczniowie --> Podręczniki. Przypominamy jednocześnie, że wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe objęte są dotacją i zostaną rozdysponowane wśród uczniów w szkole, natomiast Rodzice zainteresowani uczeszczaniem dziecka na zajęcia z religii zobowiązani są do zakupienia podręczników do nauki tego przedmiotu.