Archiwum: październik 2018

2018-10-09

W dniu 3 października, młodzież naszej szkoły, mianowicie: klasy trzecie gimnazjalne oraz ósme i siódme, brały udział w programie profilaktycznym dotyczącym uzależnień „ANTYMINA” – Profilaktyka z pasją.
Projekt jest finansowany z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości. Organizatorem programu jest Fundacja Arka Noego z Gliwic.

2018-10-18

W samo południe, 18 października, na szkolnych włościach posadziliśmy lipę, która ma upamiętniać setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

2018-10-25

1 października 2018 roku na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie z pisarzem, autorem książek dla dzieci - panem Waldemarem Cichoniem. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-IV oraz oddział przedszkolny. Spotkanie to zorganizowane zostało przez bibliotekę szkolną z okazji obchodów tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

2018-10-25

18 października uczniowie klas VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum wzięli udział w konkursie MAX Matematyczny.

2018-10-31

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klas IV-VIII oraz klas gimnazjalnych uczestniczyli w żywej lekcji historii pt. „Sylwetka żołnierza Niepodległej” przygotowanej przez Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznych.

2018-10-31

4 października klasa 4a pod opieką wychowawcy p. Skupień i p. Alder wybrała się na wycieczkę do Rud. Przygodę uczniowie rozpoczęli zabawą w Dziecięcym Parku Linowym, gdzie pokonywali rożne przeszkody na wysokości.

2018-10-31

We wtorek 30 października odbyło się pasowanie na ucznia, podczas którego uroczyście przyjęliśmy do społeczności uczniowskiej tegorocznych Pierwszoklasistów.

ZFŚS
2018-10-31

Informacja dla emerytów SP14, SP35 oraz G3:

Przypominamy, że wnioski o świadczenie świąteczne należy składać w sekretariacie do 15 listopada 2018 r.